Makale Kategorileri

Eğitimenimiz ” Fulya Yerlikaya ” İçin Tatilsepeti.com Çalışanlarının Yorumları

Ayşem Garip – Çağrı Merkezi Satış Uzmanı ( Etkin İletişim Eğitimi - Tatilsepeti.com  )

” Katılımcılarını öncelikle tanıması onlarla göz teması kurup tanışması insanların kendini rahat ve özgürce ifade etmesine çok yardımcı oluyor. Durup düşündündüğümde, aldığım eğitimlerin arasında fark yaratan bir eğitimci olduğunuzu söyleyebilirim. Yaptığı sunumlarda katılımcılarının aklından gecenleri göz teması kurarak anlayabilen, her anını aktif değerlendiren ve sıkılmanın o eğitim odasından içeri girmesine izin vermeyen eğitmenimiz. Anlatılanlar hakkında soru işareti kalmadan etkin sunumunuz konulara hakimiyetiniz sayesinde , hem öğretici hem de öğrenirken eğlenceli. Bana kattığınız tüm değerler için çok ama çok teşekkür ederim :) “

Ömer Çalışal – Çağrı Merkezi Satış Uzmanı ( Etkin İletişim Eğitimi – Tatilsepeti.com  )

” Bazen bir soru gelir aklına ve binlerce cevabı vardır aslında ama sen tek bir cevap altında cebellişip durursun…Fulya Yerlikaya …ve eğitimleri…Klasik eğitim tadından çıkıp binlerce lezzet katan sadece öğretme, empoze etme değil düşündürmeye yönelik, tartışmacı ama eğlenceli, kendini keşfetmeye yönelik ve her eğitimde bir sırrını bulduran insan, ayna tutan, ısıtan, güneş açtıran, umutla dolduran ama bir o kadar da içinde tartışmalara yol açan , şüphe ettiren , sorgulatan ama her zaman bir açık kapı bırakan. Her eğitim bana bir level atlattı sonuç olarak, baştan söylediğim gibi her sorunun tek bir cevabı yokmuş, başka bakış açıları fırlattğı için bana bu eğitimleri veren Fulya Yerlikaya’ ya, tecrübelerine, birikimlerine, yaşanmışılıklarına çok teşekkür ederim….”

Ünsal Talha Demir – Çağrı Merkezi Satış Uzmanı ( Etkin İletişim Eğitimi – Tatilsepeti.com  )

” Motive olarak eğitimlerinizi almak çok güzeldi. Genel de Eğitim denilince herkesin esnediği sıkıcı adı sadece Eğitim olan, zaman harcaması olarak görülür fakat bu şekilde değil de tam anlamıyla eğlenceli, tam motiveli bir şekilde herkesin eğitimlere fazlasıyla pozitif katılımı ile çok neşeli ve öğretici eğitimlerimizden bir tanesiydi :) “

Ebru Karakuş – Kıdemli Biletme Uzmanı ( Etkin İletişim Eğitimi – Tatilsepeti.com  )

” Fotograflarda yer alan kırmızı kazaklı, sırt profilli kişi de ben olmalıyım:) Güzel bir fotoğraf;) Veysel Bey çok güzel gülümsemiş, harika bir eğitimdi, bizim grubumuzun sürekli olumlu yönde değerlendirilmesi de bizi çok motive etmişti…”

Selma Deveci – Şaşkınbakkal Ofis / Satış Uzmanı ( Etkin İletişim Eğitimi – Tatilsepeti.com  )

“9 yıllık turizimci olarak Tatilsepeti’ nde eğitime başladığım ilk gününü hala dün gibi hatırlıyorum. Sayın Fulya Yerlikaya’ nın o enerjisini, ilk günün heyecanı çok güzeldi konulara farklı bir şekilde anlatması, eğitim de küçük skeclerle sankı tıyatro sahnesı gıbı oynanamız cok güzeldi ve en guzeli de eğitime elinde fotograf makınesı ıle gelıp cekım yapması idi ! Evet anlatılan coğu konuyu biliyordum ama hiç sıkılmadan bilgilerimi tazelemem daha da güzel oldu akıcı ve eglencelı bır egıtım süreci yaşadım:) herşey için teşekkürler:) “

Deniz Günsur – Tatilsepeti.com IK Müdürü ( IK süreçleri - Başlangıç Eğitimi )

” Aldığım eğitim çok keyif vericiydi, eğitmen gözüyle eğitimci de eğitim de değerlendirmek hem çok zor, hem çok kolay… Bir kere her söz, her fikir her duruşta ben olsam ne yapardım??? diye düşünmeden edemiyor insan. Fakat gönül rahatlığıyla belirtmeliyim k; sizin eğitiminizde heyecanladım… Evet, eğitim alırken heyecanlandım… çünkü olması gereken oluyordu, ne mi ? Tabi ki iş bilen, sahne performansı kesinlikle mükemmel biri gözlerime bakarak bana bildiklerini aktarıyordu. Aldığım eğitimin en keskin ve mutluluk veren tarafı istek uyandırması ve ben bu deneyimi KESİNLİKLE yaşadım… emeğinize sağlık:)) kucak dolusu teşekkürler…”

9 comments to Eğitimenimiz ” Fulya Yerlikaya ” İçin Tatilsepeti.com Çalışanlarının Yorumları

  • Özgür YILMAZ

    Turizm alanında 7 yıllık tecrubenden sonra Tatilsepeti.com bünyesinde operasyon uzmanı olarak görev aldım. tatil sepetine ilk adım attığım andan itibaren enerjisi, insanların birbirlernine yaklaşımlar, profesyonel ama içindeki amatör ruhu kaybetmeyen bir ekip ile karşılaştım. yıllardır bildiğim konuların farklı bakış açıları ile bakmayı öğrendim bunda FULYA hanımın büyük etkisi oldu. Şu an Tatil sepetinde değilim ama Halen Bir Yanım Onlarla….

  • Erdem Üstünkulu

    Merhaba, sayfanız karsıma tesadüfen çıktı. Yazılara bakarken, hakkımızda kısmını fark ettim, ve cok şaşırdım, siz bize Patata için eğitim veren kişisiniz. O günü hiç unutmam, işe alım sürecindeki tüm şüphelerimi,Patata’ nın verdirdiği eğitim süpürüp götürmüştü. Bize müşterilerle nasıl iletişime gececeğimizi, yüz yüze satışta nasıl davranmamız gerektiğini ve işi sevmenin önemlerini öyle anlatan bir eğitim verdiniz ki o gün işe olan bakış açım değişti. O güne kadar çalışmak zorunda olmanın bir çeşit talihsizlik oldugunu düşünürdüm, o gün bu fikrimi değiştirdiniz pek cok acıdan ve aslında ne iş yaparsak yapalım onu sevebileceğimizi anladım. İnsan çalışmadan değil, çalışınca daha anlamlı bir hayata sahip oluyor. İşleyen demir parlar hikayesi evet. O demiri parlatırken hala ara ara sizi anarım. İmkanı olan herkese Fulya Yerlikaya’ nın bir eğitimine mutlaka katılmasını öneririm. Unutulmaz bir gün gecirecek, hem eglenecek hem de alışkanlıklarınızı, önyargılarınızı gözden gecireceksiniz.

  • I became honored to obtain a call coming from a friend as he identified the important points shared on your own site. Looking at your blog write-up is a real amazing experience. Thanks again for taking into consideration readers like me, and I hope for you the best of achievements as being a professional in this arena.

  • This article provide many tips. Very useful to me. Thanks a lot ?

Leave a Reply